მწვრთნელები
მთავარი მწვრთნელი
სახელიგიორგი
გვარიდარასელია
დაბადების თარიღი
 
დამატებითი ინფორმაცია
მთავარი მწვრთნელი გიორგი დარასელია
ფიზმომზადების მწვრთნელი
სახელიბონდო
გვარიგოცირიძე
დაბადების თარიღი
 
დამატებითი ინფორმაცია
ფიზმომზადების მწვრთნელი ბონდო გოცირიძე
მწვრთნელ-კონსულტანტი
სახელიმიხეილ
გვარიმახვილაძე
დაბადების თარიღი
 
დამატებითი ინფორმაცია
მწვრთნელ-კონსულტანტი მიხეილ მახვილაძე
მეკარეების მწვრთნელი
სახელითამაზ
გვარიოდიკაძე
დაბადების თარიღი
 
დამატებითი ინფორმაცია
მეკარეების მწვრთნელი თამაზ ოდიკაძე
ექიმი
სახელიდავით
გვარიმურღულია
დაბადების თარიღი
 
დამატებითი ინფორმაცია
ექიმი დავით მურღულია
ფიზიოთერაპევტი
სახელიდევიზ
გვარიჯურხაძე
დაბადების თარიღი
 
დამატებითი ინფორმაცია
ფიზიოთერაპევტი დევიზ ჯურხაძე
მასაჟისტი
სახელითამაზ
გვარიროინიშვილი
დაბადების თარიღი
 
დამატებითი ინფორმაცია
მასაჟისტი თამაზ როინიშვილი
ადმინისტრატორი
სახელიმიხეილ
გვარიიოსელიანი
დაბადების თარიღი
 
დამატებითი ინფორმაცია
ადმინისტრატორი მიხეილ იოსელიანი
მეორე გუნდის ექიმი
სახელიგოჩა
გვარიჯანელიძე
დაბადების თარიღი
 
დამატებითი ინფორმაცია
მეორე გუნდის ექიმი გოჩა ჯანელიძე
მეორე გუნდის ადმინისტრატორი
სახელიკახა
გვარიდოლბაია
დაბადების თარიღი
 
დამატებითი ინფორმაცია
მეორე გუნდის ადმინისტრატორი კახა დოლბაია
მეორე გუნდის მთავარი მწვრთნელი
სახელიგიორგი
გვარისუხიაშვილი
დაბადების თარიღი
 
დამატებითი ინფორმაცია
მეორე გუნდის მთავარი მწვრთნელი გიორგი სუხიაშვილი
მეორე გუნდის მეკარეების მწვრთნელი
სახელიგელა
გვარიკიკალეიშვილი
დაბადების თარიღი
 
დამატებითი ინფორმაცია
მეორე გუნდის მეკარეების მწვრთნელი გელა კიკალეიშვილი
მეორე გუნდის მწვრთნელი
სახელივლადიმერ
გვარიჭყონია
დაბადების თარიღი
 
დამატებითი ინფორმაცია
მეორე გუნდის მწვრთნელი ვლადიმერ ჭყონია
1997-1998 წლიანთა ასაკობრივი გუნდის მწვრთნელი
სახელირევაზ
გვარიკვერნაძე
დაბადების თარიღი
 
დამატებითი ინფორმაცია
1997-1998 წლიანთა ასაკობრივი გუნდის მწვრთნელი რევაზ კვერნაძე
1999-2000 წლიანთა ასაკობრივი გუნდის მწვრთნელი
სახელიმიხეილ
გვარიაშვეთია
დაბადების თარიღი
 
დამატებითი ინფორმაცია
1999-2000 წლიანთა ასაკობრივი გუნდის მწვრთნელი მიხეილ აშვეთია
გათამაშების ცხრილი
#გუნდი
1 დინამო თბილისი 3 3 0 0 9
2 სამტრედია 3 3 0 0 9
3 დინამო ბათუმი 3 2 1 0 7
4 დილა 3 2 1 0 7
5 სიონი 3 2 1 0 7
6 სპარტაკი 3 2 0 1 6
7 ჩიხურა 3 2 0 1 6
8 საბურთალო 3 2 0 1 6
9 ტორპედო 3 1 1 1 4
10 გურია 3 1 1 1 4
11 შუქურა 3 1 0 2 3
12 ზუგდიდი 3 0 1 2 1
13 კოლხეთი 3 0 0 3 0
14 ლოკომოტივი 3 0 0 3 0
15 მერანი 3 0 0 3 0
16 საპოვნელა 3 0 0 3 0
მომდევნო თამაში
დინამო ბთ - ტორპედო
12.09.2015
ბოლო თამაში
ტორპედო - დილა
0:2

დაწვრილებით